Prawdziwe przyczyny chorob

Mało ludzi wie, co tak naprawdę wywołuje w ludziach choroby. Często myślimy, że to same patogeny, że to tylko takie pasożyty lub inne paskudztwo, co zaburza naszą homeostazę i przyczynia się do tego, że czujemy się źle. Jednakże w rzeczywistości to wszystko spowodowane jest tym, że źle wygląda nasza energetyka. Człowiek zbudowany jest z ciała fizycznego i z ciał subtelnych, a także energetycznych, które wytwarzają stan koherencji serca, a także naszą aurę, samopoczucie i zdrowie. Z racji tych właśnie oddziaływań człowiek wygląda i czuje się tak, jak się czuje.

Zwyczajna medycyna zazwyczaj leczy wyłącznie objawy, co naprawdę nie jest dobre.
Natomiast medycyna holistyczna leczy przyczynę, czyli oddziałuje na nasze pole energetyczne, a tym samym leczy pierwotne zaburzenia. Czasami jest tak, że zaatakowany przez patogeny organizm do pewnego momentu może się leczyć, natomiast po pewnym czasie jest już za słaby. Dlatego też usunięcie części tych niepotrzebnych patogenów sprawia, że nasze zdrowie wygląda całkiem inaczej, na powrót czujemy się dobrze.
Organizm natomiast jest już mniej obciążony i na tyle silny, żeby samodzielnie poradzić sobie z chorobami. Wymyślono wiele różnych urządzeń, dzięki którym można znacznie poprawić stan swojego zdrowia i rzeczywiście warto z nich korzystać. Jednakże równoczesne, dość bezmyślne podejście do tematu chorób sprawia, że wielu ludzi nadal wierzy w akademicką maszynę bezduszności, która nie wyleczy, a tylko będzie leczyć. W nieskończoność. Aż pacjent zejdzie albo zabraknie mu pieniędzy na to, żeby leczyć się dalej.
Dlatego też tak ważne jest, żeby poznać prawdziwe przyczyny chorób, z którymi boryka się tak wielu ludzi. Dzięki temu wiele osób mogłoby nauczyć się tego, jak pomóc sobie samemu, bez konieczności połykania ogromnych ilości leków, które i tak nic nam nie dają.