Kolejki do lekarzy

Kolejki do lekarzy są na ten moment ogromne. Trzeba przyznać, że jeszcze nigdy wcześniej nie były one tak duże. Ludzie chorują na potęgę, nasze społeczeństwo się po prostu sypie i nic się na to nie poradzi. To nowy świat tak nas urządza, że teraz ludzie czują się i wyglądają po prostu gorzej. W kolejkach czekają czasami miesiącami, a bywa, że i latami. Ustalenie terminu zabiegu na kilka lat do przodu wydaje się być dosłownie paranoją, jednakże tak działa nasza służba zdrowia, ma się ona coraz gorzej i coraz mniej nam oferuje.

Kolejek siłą rzeczy nie da się naturalnie rozładować, pozostaje nam tylko w nich czekać lub zdecydować się na prywatne usługi, które realizowane są znacznie lepiej i co najważniejsze szybciej.
Kolejki deprymują nie tylko pacjentów, ale i samych lekarzy, którzy niestety są bardzo zawiedzeni tym, że na jedną osobę pozostaje im tak mało czasu i muszą bardzo szybko uporać się z różnymi problemami papierologii. Niestety te kolejki bardzo często dobijają, bo ludzi tracą czas, a tym samym też pieniądze. Niestety zanim nie dojdzie do jakiejś poważnej zmiany, ta sytuacja pozostanie taka, jaka jest obecnie.