Wzgórze Bzów

Wzgórze Bzów – Świerkocin 12 – czyli gospodarstwo agroturystyczne gdzie nocowaliśmy będąc z Calineczką na Woodstocku. Tak bardzo urzekło nas to miejsce, że postanowiłam Wam je tutaj opisać. Bo gdybyście się kiedykolwiek wybierali w okolice województwa lubuskiego to nigdzie indziej, tylko tam!

Plusy tego gospodarstwa to przede wszystkimi mili właściciele, którzy byli bardzo pomocni, weseli i pogodni. Naprawdę miło spędzaliśmy u nich czas, zawsze chętnie z nami porozmawiali – po prostu super. :)
Calineczce najbardziej podobały się zwierzątka – krowy, konie, kury, psy i koty, których tam mnóstwo. Zachwycił ją fakt, że mogła pozbierać sobie jajka w kurniku, a potem jadła z nich jajecznicę. :)
Noclegi usytuowane są w takim miejscu, że dookoła jest cisza i spokój, mało samochodów i mnóstwo zieleni. W nocy budziło nas tylko od czasu do czasu rżenie konia, czy pianie koguta. :)

Świerkocin to miejscowość, w której jest mnóstwo atrakcji. Między innymi park krajobrazowy „Ujście Warty”, ścieżki rowerowe i spacerowe, a dla dzieci zoo safari, lunapark, czy dinopark.
W dodatku miejscowość ta jest usytuowana 20 km od Kostrzyna nad Odrą, gdzie odbywa się Woodstock, 150 kilometrów od Berlina i tyle samo od słynnego Tropical Island w Niemczech. Ze Świerkocina w 2 godziny można też dojechać nad polskie morze. Dlatego jest to idealna baza wypadowa na różne wycieczki.

Naprawdę polecam Wam to cudowne miejsce. My za rok się tam również wybierzemy, tym razem na dłużej, nie tylko na sam Woodstock. :)

http://swierkocin12.pl/

11 thoughts on “Wzgórze Bzów”

 1. Ja i moje urwisy napisał(a):

  Muszę zapamiętać to na przyszłość :)

 2. Sabina Trzęsiok-Pinna napisał(a):

  Też muszę tam kiedyś wpaść:). Pozdrawiam!

 3. Marta W napisał(a):

  Byliście z Cali na Woodstocku?! Wow, super! Muszę cofnąć się i poczytać jak Wasze wrażenia. Pozdrawiam

  1. adm napisał(a):

   Ano, byliśmy. I było wspaniale. ;0

 4. Magda Kus napisał(a):

  Fajnie miec pewne miejscowki , sprawdzone polecone, co prawda zwierzatek nam nie brakuje hihi ale gdyby nas kiedys wywialo w tamte rejony to skorzystamy :)

 5. Gosia J napisał(a):

  Świerkocin jest super:) byliśmy tam na złocie VW Corrado- mąż fan:)

 6. Elenka napisał(a):

  Dobra miejscówka przy dziecku to połowa sukcesu. :)

 7. Agnieszka G. napisał(a):

  Musze gdzieś sobie zapisać ten adres :)

 8. Aneta Flow napisał(a):

  No to musowo się musimy wybrać w przyszłym roku. jakoś zniosę koncerty :)

 9. Anula napisał(a):

  Bylam z rodziną. Tereny wokół przepiękne, zwierzęta super. Ale apartament tragedia. Brudno to mało powiedziane! Zwróciłam uwagę wlascicielce to powiedziała, że mogę się wynieść jak mi się nie podoba. Tylko gdzie z dziećmi będę szukać noclegów w nieznanym terenie :-( nie polecam!!!! Mam zdjęcia dokumentujące syf.

  1. Mama Calineczki napisał(a):

   Anulaja tam byłam już 2 lata temu i nic takiego nie zaobserwowałam, ale wiadomo… różnie bywa. szkoda, że trafiłaś na takie warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *