Panowie! O swoje kobiety musicie dbać i podrywać je nawet po ślubie!

Niestety, wśród wielu mężczyzn panuje takie błędne przekonanie, że kobietę trzeba zdobywać i uwodzić jedynie przed ślubem, ten zaś z kolei jest klamrą spajającą ich tak mocno, że od tego czasu jego wybranka stanowi niejako jego własność i powinno jej być dobrze i wspaniale niemal z „automatu”.

 

Jest to oczywiście myślenie na wskroś niewłaściwe, gdyż praktycznie każda kobieta potrzebuje doznawać dowodów uczucia od swojego partnera przez całe życie, gdyż jest to dla niej jednocześnie dowód jej niesłabnącej atrakcyjności i faktu, że stale jest kochana, podziwiana i potrzebna. Tak więc panowie – zrozumcie w końcu, że kobieta nigdy nie jest wam dana „na stałe” i praktycznie trzeba ją uwodzić całe życie, by była szczęśliwa i spełniona, a Wasz związek udany i trwały.

 

Zadbaj, by nie była zmęczona

Zacząć trzeba dość przyziemnie, ale wbrew pozorom jest to bardzo ważna kwestia. Nie ma nic gorszego niż kobieta obarczona setką domowych obowiązków, podczas gdy w tym samym czasie mąż siedzi w pokoju przed telewizorem i spokojnie popija piwo. By przejść więc w ogóle do dalszych kroków i by miały one jakikolwiek efekt, najpierw trzeba kobiecie pokazać, że doceniamy jej domową pracę i chcemy jej ulżyć chociaż w części domowych obowiązków. No a mężczyźnie naprawdę nic się nie stanie, jeżeli zacznie regularnie zmywać naczynia, odkurzać podłogi, czy raz na jakiś czas umyje okna. Dla kobiety z kolei będzie to bardzo ważne, gdyż poczuje ona oparcie w codzienności i wtedy będzie można ruszać dalej.

 

Nigdy nie przestawaj okazywać czułości

To również jeden z częściej popełnianych błędów. Proza życia, na którą składa się zaprzestanie okazywania czułości w rozmaite sposoby. Tymczasem kobietę trzeba o swoim uczuciu zapewniać regularnie i to całkowicie niezależnie od Waszego małżeńskiego stażu. Wypowiadanie słów „kocham Cię” przy pierwszej lepszej okazji naprawdę wiele nie kosztuje. Tak samo jak buziak na przywitanie czy pożegnanie. Od czasu do czasu nie zaszkodzi też kupić bukiet kwiatów, czy jakiś niewielki, słodki upominek lub skromną biżuterię. Prezenty nie muszą być drogie, bo wbrew obiegowym opiniom, dla kobiet bardziej liczy się sam fakt pamięci o nich i chęć sprawienia im przyjemności, niż też faktyczna wartość takiego podarku.

 

Organizuj atrakcyjnie czas

Gdy byliście jeszcze narzeczeństwem, z pewnością często wybieraliście się na takie typowe randki. Do restauracji czy małej, przytulnej knajpki, do kina na jakiś ciekawy, a najlepiej romantyczny film, na jakąś interesującą wycieczkę w góry czy nad morze. Takich chwil nie może zabraknąć i teraz, i to bez względu na to, że oboje pracujecie czy też być może macie już dzieci. Dla chcącego nic trudnego i czas zawsze się zagospodaruje. Zresztą nawet i w domu można go ciekawie zorganizować, przykładowo przy okazji jakiejś rocznicy, chociażby ślubu. Wystarczy kupić szampana czy jakieś dobre, czerwone wino, upichcić coś do tego, zapalić świece, puścić nastrojową muzykę – czyli po prostu stworzyć przyjemną, romantyczną atmosferę, której Wasza kobieta na pewno nie zapomni i bezsprzecznie ją doceni.

 

 

____________________________

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technikach uwodzenia i związkach? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i sprawdź to.

 

12 thoughts on “Panowie! O swoje kobiety musicie dbać i podrywać je nawet po ślubie!”

 1. Agnieszka napisał(a):

  Niektórzy myślą, że po ślubie, jak jest już „zaklepane” to nie trzeba się więcej starać :-/

 2. Dagmara napisał(a):

  Sama prawda!

 3. Leptir napisał(a):

  no własnie…po slubie jest juz moja więc nie muszę się starać…..
  mój 66 latek tez tak mysli – niestety :(

 4. Agnieszka napisał(a):

  Sama prawda! Nie można po ślubie przestać okazywać miłości i dbać bo uczucie wygaśnie. Trzeba dbać całe życie o związek :)

 5. Sol napisał(a):

  Mój mąż nieźle sobie z tym radzi, ale i tak każę mu przeczytać ten post… :D

 6. meandmyspace.pl napisał(a):

  Podeśle mężowi Twój post :) trzeba im o tym przypominać bo mają krótką pamięć jeżeli chodzi o takie sprawy.

 7. Matka na Szczycie napisał(a):

  Haha, chyba jestem facetem, bo po ślubie znacznie mniej się staram o męża niż przed ;)

 8. Asia napisał(a):

  A w tych czasach niestety ciężko…

 9. Carolin - MultiLady napisał(a):

  Angie, ale temat!!!
  Święta racja. Mam w tej kwestii swoje własne, świeże obserwacje, więc inspirowana Twoim artykułem chyba sama napiszę coś w tej kwestii.
  A tak przy okazji, gdybym skłoniła mojego Bossa do przeczytania Twojego wpisu jakieś 10 lat temu, na 100 pro byłaby wojna :-D

 10. O ten podział obowiązków walczę i walczę i wywalczyć nie mogę. Kiedyś się uprę i nie ruszę palcem jak nie otrzymam krzty pomocy od lubego!

  Bardzo dobry temat, przydałoby się podrzucić posta niektórym facetom;D

 11. Virtual Private Server napisał(a):

  Tylko co dziesiaty z ankietowanych stwierdzal, ze dbac o siebie powinny wylacznie kobiety, a czas na to przeznaczony okreslal jako „strate czasu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *