Najlepsze teksty minionego roku

Rok 2016 za nami… Pomyślałam, że trochę tradycyjnie już, zrobię mały ranking tekstów, które pojawiły się na tym blogu i które były najchętniej przez Was czytane… Wiecie takie zestawienie najpopularniejszych artykułów… Umieściłam tutaj tylko te wpisy, które zostały opublikowane w 2016 roku. Ominęłam te ze starszych lat…

No to zaczynamy

Najpopularniejsze teksty Calineczkowgo Bloga 2016

1.

Bez wątpienia numerem jeden jest tekst o pewnej małej dziewczynce i jej ojcu… Trudno będzie go chyba pobić, jeśli chodzi o ilość odwiedzin…

Amelia

2.

Kolejnym popularnym wpisem okazał się ten o in vitro. Nie tylko pod względem ilości wejść, ale także pod względem komentarzy… Chyba przez kłótnię, która się tam rozwinęła.

Dlaczego zdecydowałam się na in vitro

3.

Na trzecim miejscu uplasował się artykuł na temat kosmetyków, które używamy przy atopowym zapaleniu skóry.

Atopowe zapalenie skóry – jakie kosmetyki stosujemy

4.

Czwarty tekst, który Was poruszył dotyczył problemów z zapisem Calineczki do przedszkola

Problemy zaczną się dopiero w szkole

5.

Kolejny wpis w naszym zestawieniu dotyczy zaczepiania Calineczki przez obcych ludzi… Niezwykle ważny.

Halo, czyje to dziecko?

6.

Tekst o tym jak mądrą dziewczynką jest Calineczka… I jak dużo rozumie.

Kiedy będę już duża

7.

Na tym miejscu znalazł się wpis poradnikowy, na temat przystosowania mieszkania do osoby niskiego wzrostu… Cieszę się, że Wam się on spodobał i mam nadzieję, że udało nam się komuś pomóc i podrzucić jakieś cenne rady i pomysły. :)

Jak przystosować mieszkanie do dziecka niskiego wzrostu

8. Tekst pod koniec zestawienia powstał stosunkowo niedawno… To o poczuciu własnej wartości… I o tym jak ważna jest akceptacja samego siebie.

Mierzyć wysoko, by mieć z czego spadać

9.

Przedostatni artykuł to historia z życia… O tym jak to się stało, że Calineczka miała gips na ręce…

Pierwszy w życiu gips…

10.

Ostatni wpis w rankingu znów opowiada o tym, że nie lubię, gdy ktoś obcy zaczepia Calineczkę… Cieszę się, że one są tak popularne i chętnie czytane… Być może dzięki temu zwiększy się świadomość ludzi na temat tego, że takie sytuacje są naprawdę przykre… I irytujące.

Nie zaczepiaj mojego dziecka!

 

 

Podsumowując to małe zestawienie… Bardzo się cieszę, że największym uznaniem cieszyły się głównie teksty, które mówiły o achondroplazji, karłowatości, życiu z chorobą… To znaczy, że jesteście z nami i nas wspieracie. Dziękuję…

 

 

 

 

 

 

 

4 thoughts on “Najlepsze teksty minionego roku”

 1. Ilona napisał(a):

  Jesteśmy!

 2. Carolin - MultiLady napisał(a):

  Muszę przyznać, że zaciekawił mnie temat o in votro. Faktycznie jest od dawna pomijany, przemilczany albo wykrzykiwany i wskazywany palcami. Zacofanie u wielu ludzi tkwi w psychice, mentalności i braku myślenia, niestety.

 3. Agata napisał(a):

  Widziałam kiedyś genialny program jak dorosły człowiek wchodzi do ogromnego domu, wszystko to po to aby uwiadomić nam- dorosłym jak czuje się małe dziecko;)

 4. Karolina napisał(a):

  Wpis o in vitro jakoś przeoczyłam wcześniej, ale własnie nadrobiłam! :) Lubię Twój blog i czesto zaglądam, chociaż nie zostawiam po sobie śladu :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *