Blogowy Szał Mam 2016

W październiku miałam niezwykłą przyjemność uczestniczyć w blogowym spotkaniu. Nazywało się ono Blogowy Szał Mam i jak sama nazwa wskazuje – szał był. Było to dla mnie spotkanie wyjątkowe – pierwszy raz wybrałam się aż tak daleko i w dodatku z całą rodziną. Jakoś od samego początku wiedziałam, że nie będę żałować. Przeczucie mnie nie zawiodło. Jesteście ciekawi co działo się w Łęczycy? Zaraz Wam o tym opowiem…

Gdy zobaczyłam, że spotkanie Blogowy Szał Mam odbywa się w okolicach Łodzi, od razu pomyślałam, że to będzie doskonała okazja, żeby odwiedzić moje ukochane Tosinkowo. Nie pytając Marty o zdanie, zgłosiłam się. A co mi tam – raz się żyje! Jakoś tak przeczuwałam, że ona nie będzie miała nic przeciwko. :) Dlatego, mimo iż spotkanie zaplanowane było na sobotę, my wyruszyliśmy już dzień wcześniej. To był cudny weekend, za co Ci Martuś dziękuję! :)

 

Na Blogowy Szał Mam do Łęczycy wyruszyłyśmy razem z Martą w sobotę bardzo wczesnym rankiem. Nie było to tak całkiem blisko jak mi się wydawało. Jednak już na początku mogę stwierdzić – zdecydowanie było warto.

Organizatorką spotkania była właścicielka bloga Lady Mami.  Paulina – jesteś mega pozytywną i zakręconą babką! A do tego wszystko dopięte było na ostatni guzik. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i dziękuję z całego serca za zaproszenie.

Na spotkaniu razem ze mną było jeszcze 25 blogerek. Dlatego, jak się domyślacie, rozmowom i plotkom nie było końca… Czasem jednak uciszałyśmy się, by posłuchać interesujących warsztatów. Paulina bowiem zadbała również o stronę merytoryczną wydarzenia.

Na początek był to wykład na temat SEO. Sławomir Gdak wprowadził nas w tajniki tego zagadnienia. Jest to rzecz, która interesuje chyba każdą blogerkę… Dlatego nowe informacje w tym temacie zawsze się przydadzą. A wiedza podana w tak przystępny i ciekawy sposób to już całkiem świetna sprawa… Dlatego z tych warsztatów naprawdę wiele wyniosłam i będę zdobytą wiedzę stosować w przyszłości…

Potem przyszła kolej na warsztaty połączone z rozrywką – Lejdi Shepard pokazała nam jak w łatwy sposób przenieść wybrany przez nas projekt na materiał… I nie potrzeba do tego w ogóle zdolności plastycznych, których co jak co – ja nie posiadam w ogóle. :) Stworzyłam bardzo kreatywną koszulkę, z której jestem dumna. To moje pierwsze dzieło, a z pewnością będzie ich więcej!

Gdy już byłyśmy w zagadnieniach kreatywnych, to trzeba było iść za ciosem! Dziewczyny z bloga Dekostacja udowodniły nam, że nie takie DIY straszne jak je malują. Pokazały nam jak w łatwy sposób przerobić stare przedmioty, by nadać im zupełnie nowy wygląd i nowe życie. Dla mnie te warsztaty były bardzo inspirujące. Na koniec każda z nas dostała drobny upominek. Dziękuję.

Na koniec Izabela z Brand24 opowiedziała o monitorowaniu sieci. Nie miałam pojęcia, że istnieje tak wiele narzędzi do monitorowania stron internetowych. Nie zdawałam sobie również sprawy, że można je w tak ciekawy sposób wykorzystać, nawet do rozwoju własnego bloga. Jest to zdecydowanie temat, który w wolnej chwili muszę bliżej poznać.

 

Spotkanie nie kończyło się tylko na przyswajaniu ogromnej ilości wiedzy i plotkach… Jego celem była również blogerska akcja charytatywna… Paulina zorganizowała dla nas licytację. O niektóre przedmioty walczyłyśmy jeszcze przed spotkaniem na aukcjach internetowych, część wspaniałych upominków licytowałyśmy już na żywo, podczas spotkania… Dzięki temu udało się zebrać piękną kwotę – 4800 zł, która w całości przekazana zostanie na rzecz Podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą. Cieszę się, że mogłam wesprzeć tak szczytny cel.

 

Spotkanie wsparło również wielu wspaniałych sponsorów. Każda z nas została obdarowana upominkami. W następnym wpisie wszystkich Wam zaprezentuje, bo naprawdę warto ich poznać.

 

Podsumowując…

Całe wydarzenie doszło do skutku dzięki organizatorce, którą była:

Paulina Frątczak-Pawłowska – ladymami.blogspot.com

Razem ze mną, na spotkaniu były:

Marta Świerczyńska mamawbiegu.pl

Marta Kusiak tosinkowo.pl

Basia Tomczak pierwsze-kroki.com

Sylwia Narkowicz oczamimamy.pl

Maria Smolarek-Wilińska lifebymarcelka.pl

Daria Jóźwicka zaraz-wracam.pl

Iwona Piskała szarokolorowa.pl

Klaudia Osmanowska mamatezkobieta.pl

Kamila Olejnik swiat-lyll.blogspot.com

Agnieszka Winciorek pielegnacyjnarewolucja.pl

Marta Korotko pewnamama.pl

Izabela Kornet thesecretofhealing.pl

Agnieszka Jezierska agumama.pl

Magdalena Szymańska zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com

Daria Dirks-Koźlik botakowo.pl

Karolina Jabłońska bizarre-case.blogspot.com

Marcelina Adamska mamikpisze.pl

Anna Kuczyńska lejdishepard.blogspot.com

Sylwia Bogaj kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com

Klaudia Wróblewska igimigi.pl

Katarzyna Grzywaczewska poradymamykasi.blogspot.com

Nadine Kranik macierzynstworaz.pl

Izabela Pacocha szczyptaomnie.blogspot.com

 

A na koniec kilka zdjęć, żebyście choć trochę mogli poczuć ten klimat:

a d

dd de fjn

unspeci unspecified

edde hhn n-dne nnjjjkn

fdfd nnnnljnm

fsdfs

10 thoughts on “Blogowy Szał Mam 2016”

 1. Szczypta o Mnie napisał(a):

  Miło było Cię poznać :)

 2. Księżycova napisał(a):

  Wow, piękny event! Również organizuję spotkania blogerek, ale w nieco mniejszym gronie. Kto wie, może kiedyś też rozrosną się na taką skalę? :) Świetna relacja!

 3. Agnieszka napisał(a):

  Fajna impreza. Uwielbiam spotkania blogerskie ze względu na fantastyczne dziewczyny, które nareszcie można na żywo poznać :-)

 4. Agnieszka napisał(a):

  Mignęły mi zdjęcia z tego spotkania na facebooku i super sprawa! Fajne sa takie spotkanie, w typowo blogowym nie miałam jeszcze okazji uczestniczyć ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni :)

 5. Zwykła Matka napisał(a):

  Najfajniej było w czasie malowania koszulek :)

 6. Salusiowo.blogspot.com napisał(a):

  Pięknie napisane! Fajnie, ze byłaś na spotkaniu!! Miło było poznać fajnych ludzi!

 7. Carolin - MultiLady napisał(a):

  Ale wspaniała impreza, Angie, normalnie jestem pozytywnie zazdrosna i …

  Ja też chcę!!!

  Ale w moim przypadku kiepsko to wygląda, wszędzie mam daleko. Ach…

 8. Pewnie bardzo fajnie wziąć udział w takim spotkaniu, ciekawe doświadczenie i miłe wspomnienia;>

  Jeszcze do tego wsparcie fundacji!

 9. Asia napisał(a):

  Co za wspaniałe wydarzenie! ;)

 10. Sol napisał(a):

  Ojej, zazdroszczę! :) Ja nigdy nie byłam na żadnym takim spotkaniu, mam nadzieję, że kiedyś mnie ktoś na jakieś zaprosi… ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *