Blogowe Mam Marzenie

Blogowe Mam Marzenie jak sama nazwa wskazuje było marzeniem… Marzeniem Izy z bloga Nie tylko różowo oraz Aliny z bloga alinadobrawa.pl. Te dwie przesympatyczne dziewczyny wymarzyły sobie, że zorganizują spotkanie blogujących mam i udało im się to marzenie spełnić!

W sobotę 7 listopada 2015 roku w Szamotułach w kawiarni Cafe Marzenie spotkało się, łącznie z organizatorkami, 17 blogerek… Blogerek, które przede wszystkim są również wspaniałymi mamami. Dlatego też nie było problemu, żeby się ze sobą porozumieć i znaleźć wspólne tematy. Mi udało się być wśród tej szczęśliwej siedemnastki, z czego bardzo się cieszę! :)

Oprócz organizatorek mogłam spotkać się także z właścicielkami takich blogów:

Anjanka, Budująca Mama, Dzwoneczkowy Raj Mamy, Instrukcję Poproszę, Maamaa Baalbinkaa, Mama Kreatywna, Mama Też Kobieta, Mama i Syn Zgrany Team, Matki Polki Fanaberie, Mała Rzecz A Cieszy, Pyzuszkowo, Słoik Pełen Magii, Zakręcony Świat Marty, Zwykłej Matki Wzloty i Upadki

 

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Oprócz ploteczek i ciekawych rozmów był również czas na pogłębianie swojej wiedzy. :)

Najpierw właściciel restauracji Cafe Marzenie pan Maciej Wilczyński przeprowadził warsztaty na temat historii kawy, oraz tajników jej przygotowywania. Był to ciekawie spędzony czas, gdzie nie zabrakło też miejsca na żarty i śmiech, a kawa była naprawdę przepyszna.

Następnie przyszedł czas na prezentację jednej z uczestniczek spotkania – Roksany z Dzwoneczkowy Raj Mamy, która jest również przedstawicielką marki Plus Dla Skóry. Dowiedziałam się tam naprawdę wielu ciekawych rzeczy na temat pielęgnowania skóry twarzy. Następnie każda z uczestniczek dostała upominek w postaci kosmetyków. Ja swoje zaczęłam już testować i jestem bardzo zadowolona. Dodam nawet więcej – dawno żaden kosmetyk mnie tak pozytywnie nie zaskoczył jak seria, którą dostałam od Plus Dla Skóry. Na pewno niebawem przeczytacie o tym na blogu.

Na sam koniec odbyły się dwa warsztaty bardzo miłego małżeństwa Tomasza i Anny Sobol. Pan Tomasz przedstawił prezentację na temat: Jak technologia i programy pomagają zwiększyć zasięg i liczbę odbiorców w sieci Twojego bloga? Wykład był bardzo ciekawy, a Pan Tomasz przekazał nam wszystkim wiele ciekawych informacji. Pani Anna Sobol z kolei jest radcą prawnym i przedstawiła nam wiele aspektów prawnych dotyczących bloga. Na pewno warto być bogatszym o tą wiedzę.

 

Po wszystkich warsztatach przyszedł czas na pyszny obiad, a następnie loterię i licytację gdzie można było wygrać i kupić wspaniałe rzeczy. Oczywiście cały dochód ze sprzedaży losów oraz z licytacji został przekazany na cele  charytatywne. Wspierałyśmy fundację Varietae. Więcej na temat działania fundacji możecie poczytać TU. Udało nam się zebrać piękną kwotę 1503 zł, która od razu na spotkaniu została przekazana przedstawicielom fundacji.

W tym miejscu należy dodać, że zbiórka pieniędzy nie byłaby tak owocna jakby nie zaangażowanie i pomoc wspaniałych sponsorów spotkania. Byli to:

 

Na koniec pokażę Wam kilka zdjęć z tego wspaniałego dnia! Autorką większości zdjęć jest Zwykła Matka z bloga Zwykłej Matki Wzloty i Upadki. Dziękuję za możliwość udostępnienia!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

IMG_3961

7 thoughts on “Blogowe Mam Marzenie”

 1. 4razy M napisał(a):

  Uwielbiam patrzeć jak kawę robią. To musiało naprawdę być ciekawe. Większość z blogerek obecnych na Waszym spotkaniu czytam 😊 może w lipcu i u nas wszystkie się spotkamy 😊 byłoby super!

 2. Maamaa BaalBinkaa napisał(a):

  Miło było się spotkać :) Szkoda tylko, że nie było okazji na dłuższą rozmowę ;) Może jeszcze kiedyś uda się nam spotkać ;)

 3. Iza D napisał(a):

  Bardzo się cieszę, że w końcu mogłam poznać Cię na żywo :) Szczególnie, że jesteś jedną z kilku osób, które są od początku ze mną na mojej blogerskiej drodze :) Mam nadzieję spotkamy się jeszcze nie raz :)

 4. cosmomama napisał(a):

  Tort wygląda apetycznie :D Fajnie, oby więcej takich spotkań, może na jakieś się załapię ;)

 5. alinadobrawa napisał(a):

  Cieszę się, że mogłam Cię w końcu poznać i żałuję, że nie udało się za dużo pogadać, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja :). Buziaki :*

 6. Monika napisał(a):

  Od razu przyszła mi na myśl wspaniała Fundacja Mam Marzenie. Od trzech lat staram się pomagać potrzebującym, szczególnie w okresie przedświątecznym. W tym roku wezmę udział w tej aukcji: bitly.com/LicytacjaCalendarFlowers Pozdrawiam! ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *